Asistent/asistentka prodeje
TOM TAILOR RETAIL OR OUTLET STORE

• Práce na HPP
• Krátký/dlouhý týden
• Fixní složka mzdy
• Zaměstnanecké slevy
• Firemní oblečení jednou za 3 měsíce
• Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
• Nástup možný ihned

Ideální kandidát (náplň práce):

• Aktivně přistupovat k zákazníkovi a poskytovat odborné rady při nákupu
• Komerčně nabízet náš produkt a tím zvyšovat zájem zákazníka
• Udržovat vzhled prodejny
• Kontrolovat zboží skladem, aby byla vždy zabezpečena dostupnost produktů
• Pracovat s příjmem zboží a tím zabezpečovat prodejní výsledky
• Práce na pokladně
• Běžná práce ve skladu

Profil kandidáta:

• Výhodou jsou předchozí zkušenosti v textilním průmyslu
• Tvoje pozornost je vždy soustředěna na zákazníka
• Rád/a pracuješ v týmu, jsi spolehlivý/á a flexibilní
• Dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování
• Práce na PC (MS office)
• Ochota učit se novým věcem
• Angličtina/Polština

OUTLET DO KAPSY